MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 13272082
nr 1327 2082
Serveringsvagn
Kakelplattor. Längd: 67, djup: 48 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:27:26
300 kr
350 kr
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr